Aktuality

Nové certifikované skříně a šuplíky Siegen a Siegen MAX za skvělé ceny!

11.08.23

Nově v naší nabídce exkluzivně naleznete kvalitní certifikované skříně na zbraně a šuplíky řady Siegen od renovovaného výrobce ISS. Všechny tyto produkty splňují certifikaci 15RU, tj. podmínky pro uložení do 10 zbraní a 10.000ks střeliva. 

Skříně Siegen a Siegen Max jsou dostupné v široké škále rozměrů a vnitřních provedeních (standardní, kombinované), s klíčovými nebo elektronickými zámky, s pravými či levými dveřmi. Barevné provedení je buď světle šedá (RAL 7035) nebo grafitově šedá (RAL 7024). Skříně Siegen Max mají variabilně řešeny své vnitřní uspořádání, jako např. výškově stavitelné magnetické držáky zbraní, výškově stavitelné vnitřní police i police ve dveřích, boční kapsy apod. Z této široké nabídky si opravdu vybere každý.

Zajímavostí jsou skříně Siegen s vnější hloubkou pouhých 14cm, opět dostupné s klíčovým nebo elektronickým zámkem, barva světle šedá (RAL 7035) nebo grafitově šedá (RAL 7024).

Šuplíkové sejfy Siegen jsou dostupné ve výšce 17,5cm a šířkách od 50 do 160 cm. Osazeny jsou klíčovým nebo elektronickým zámkem, barevné provedení je grafitově šedá (RAL 7024).


Zapomenuté heslo
Zboží k porovnání:0ks
Nahrávám
Prodejna Praha - letní provoz: po-pá 9-14hod.
Mimořádná letní akce! Zadejte v košíku na www.adsafe.cz nebo .sk kód LETO24 a získejte slevu 3% :-).